PADI IDC CENTER

  • Veletržní 31, Praha 7,  170 00
  • +420 251 564 098

Discover scuba diving

Cena: 2 100 Kč

Discover Scuba Diving program Vám umožní otestovat potápění bez potřeby jakékoliv certifikace. Každý se může s asistencí istruktora potápění zanořit do světa ticha…

Seznámíme Vás se základními pravidly přístrojového potápění, pak se seznámíte s potápěčskou výstrojí a během důkladného briefingu naplánujeme ponor ve volné vodě.

Takto nabyté informace zužitkujete při svém ponoru ve volné vodě, ať už u korálového útesu plného života nebo na některém z českých lomů. Ponor vždy začínáme předponorovou přípravou, tzn. upravením a nastavením výstroje a její důkladnou kontrolou. Poté se přesuneme pod vodní hladinu, kde si v mělké a bezpečné vodě vyzkoušíme pár základních dovedností, které jsou nezbytné pro ponor ve volné vodě. Až vám vše půjde, můžeme se společně vydat na průzkum lokality, pozorovat ryby a zkoušet pohyb pod vodou ve stavu beztíže. 

Pokud se zamilujete do moře a jeho objevování a budete pokračovat v nějakém z PADI kurzů, bude vám absolvování Discover Scuba Diving připsáno k dobru.

Tento program nejčastěji provádíme během našich "klubových" víkendů na lomech a přehradách. Veškerou výstroj vám samozřejmě zapůjčíme. 

 

Přihlašte se na Discover scuba diving

K dispozici nejsou žádné termíny

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

top