PADI IDC CENTER

  • Veletržní 31, Praha 7,  170 00
  • +420 251 564 098

Filipíny - Puerto Galera a Dumaguete

Termín 30.9. - 13.10.2023

Cena: 73 600 Kč

Na konec letošního babího léta jsme si pro vás připravili trochu pohodlnější výlet za potápěním do exotických dálek. Vypravíme se tentokrát na Filipíny do Puerto Galery, kde strávíme pět nocí a poté se přesuneme do Dumaquete na dalších 5 nocí. Zázemím nám budou potápěčské resorty Atlantis, které se vyloženě specializují na potápěčské skupiny. Součástí každého resortu je potápěčské centrum a spousta dalších vychytávek.

30.9. odlet z Prahy
1.10. přílet do Manily v podvečerních hodinách, přenocování v hotelu v Manile, noční průzkum Manily
2.10. přesun přibližně 1,5 hodiny do Puerto Galery, ubytování a první ponory

3.10.-6.10.

potápěčský program, případně výlety
7.10. přesun letecky do Dumaguete
8.10.-11.10. neomezené potápění, Apo island, výlety 
12.10. přesun na letiště do Manily, odlet do ČR
13.10. přílet do Prahy

 

Puerto Galera

Místo vyhlášené velkým množstvím potápěčských lokalit. Puerto Galera je rezervace pod ochranou Unesco od roku 1973. Resort je vzdálen několik minut od špičkových lokalit korálového trojúhelníku.

Má 40 pokojů zasazených do hojné tropické vegetace a leží přímo u moře. Součástí je restaurace, bar, lázně, masáže, bazén a plážový bar.

Dumaguete

Potápěčský resort Atlantis Dumaguete leží v oblasti Dauin, která je centrem místní potápěčské oblasti.

Díky černému sopečnému písku je Dauin známý jako nejlepší místo pro pozorování frogfish na Filipínách a jedinečná destinace pro milovníky makro života. Atlantis Dumaguete se nachází jen pár minut od více než 20 místních potápěčských lokalit z nichž většina patří mezi chráněné mořské oblasti a nabízí celodenní výlety na nedaleké ostrovy Apo, Siquijor a šnorchlování se žraloky velrybími v Oslobu (což je paráda).

Specializovaný potápěčský resort umístěný na pláži má 44 pokojů postavených kolem tropické zahrady a restauraci na pobřeží. V resortu je samozřejmě bazén a lázně.

Potápění

V ceně máme neomezené potápění. Ponory začínají v 8:30, 10:30, 14:00, 16:00 a noční ponor v 18:00. Je to takové potápěčské safari bez bydlení na lodi. Je jen na vás kolik ponorů zvládnete.

Stravování

V ceně máme plnou penzi včetně kávy, čaje a vody. Snídaně je podávána dle jídelního lístku s výběrem z 22 možností, oběd a večeře jsou tříchodové. 

Náklady:  73 600 Kč + letenka

Náklady zahrnují:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji kategorie deluxe room, plnou penzi (snídaně, oběd, večeře), káva, čaj, voda, internet, no limit potápění, výlet na APO island, vnitrostátní lety, transfery

Náklady nazahrnují:
letenka (cca 23-26tis.), hotel v Manile na 1 noc, poplatek za národní park v Dumaguete, nitrox a ostatní výše neuvedené.

Cestovní agentura Happy Divers, s.r.o. pomáhá s organizací a zajišťuje letenky. Ostatní služby klienti platí přímo jejich poskytovatelům v zahraničí. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.
 

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

top