PADI IDC CENTER

  • Veletržní 31, Praha 7,  170 00
  • +420 251 564 098

Emergency first response

Cena: 3 500 Kč


Emergency First Response je inovovaný kurz první pomoci určený pro laickou veřejnost.

Chcete mít jistotu, že v nouzové situaci nebudete bezradní a dokážete pomoci svým blízkým nebo cizím lidem v ohrožení života?

Potápěči jsou aktivní lidé a proto je u nich větší pravděpodobnost, že se vyskytnou u nouzové situace než u lidí, kteří sedí doma na gauči.
 

Kurz se skládá ze dvou částí:

Kurz Emergency First Response - PRVOTNÍ PÉČE

(kardiopulmonární resuscitace) připravuje účastníky kurzu na jednání v situacích, kdy je ohrožen lidský život.

Kurz Emergency First Response - DRUHOTNÁ PÉČE

staví na lekcích z kurzu prvotní péče a naučí Vás pomáhat v situacích, kdy není bezprostředně ohrožen lidský život a záchranná služba má zpoždění nebo je nedostupná. 

Proč kurz EMERGENCY FIRST RESPONSE?  

Nehody a onemocnění se stávají každý den. Někteří lidé potřebují pouze malé ošetření, jiní by bez pomoci byli vystaveni ohrožení života nebo trvalému poškození zdraví. Zvládnutím dovedností v tomto programu získáte znalosti a dovednosti k poskytnutí péče těm, kteří ji potřebují.

Tento kurz následuje doporučení a protokoly Pracovní skupiny základní podpory života (BLS) Mezinárodního styčného výboru pro resuscitaci (ILCOR). ILCOR je mezinárodní sdružení reprezentující většinu významných světových resuscitačních organizací.

Co se budete učit?


Prvotní péče - zhodnocení prostředí, použití ochranných prostředků, primární zhodnocení, záchranné dýchání, CPR jedním záchranářem, zvládnutí vážného krvácení, zvládnutí šoku, poranéní páteře, volitelně - použití AED (Autamtický extérní defibrilátor), použití nouzového kyslíku, pomoc dusící se osobě.

Druhotná péče - určení poranění, určení onemocnění, obvazování, použití dlah.

Cena zahrnuje:

Kompletní výuku, manuál, poplatek za vystavení kvalifikační karty

Přihlašte se na Emergency first response

K dispozici nejsou žádné termíny

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

top