PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Zkušební ponor v bazénu

Cena: 900 Kč

Termíny: 24.9.2018,  16.10.2018,  20.11.2018

Nejste si ještě úplně jisti, jestli je potápění to pravé pro vás? Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem v kontrolovaných podmínkách - bazénu pod odborným dohledem instruktora Happy Divers.

Ponor začíná instruktáží, ve které se seznámíte se základy potápění, používanou výstrojí a zásadami bezpečnosti. Také si vysvětlíme důkladně vše, co vás na bazénu čeká.

Následuje sestavení potápěčského přístroje a Váš první nádech pod vodní hladinou. Během přibližně 45 minut si v bazénu vyzkoušíte dýchání pod vodou, pohybovat se pod vodou... Záleží jenom na Vás, jestli se budete chtít jen proplavat nebo si vyzkoušet i nácvik některých dovedností z kurzu Open Water Diver.

Tip: Tento program můžete i někomu darovat. Rádi Vám připravíme dárkový certifikát, který si můžete mimo jiné objednat zde.

Přihlašte se na Zkušební ponor v bazénu

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top