PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Master scuba diver

Pro získání kvalifikace Master Scuba Diver není žádný kurz. Musíte pouze splnit celou řadu předpokladů a pak ji získáte automaticky.

Master Scuba Diver je nejvyšší rekreační kvalifikací, kterou je možno získat v rámci PADI potápěčského vzdělání. Tato kvalifikace dokládá, že jste velmi zkušeným potápěčem se širokou základnou teoretických znalostí a potápěčskou praxí v nejrůznějších přírodních podmínkách a ovládáte nejrůznější podvodní aktivity.

Předpoklady k získání kvalifikace Master Scuba Diver:

  • 50 zapsaných a potvrzených ponorů
  • minimální věk 12 let
  • PADI Rescue Diver kvalifikace (nebo ekvivalentní kvalifikaci jiné výcvikové organizace)
  • být kvalifikován v 5 PADI specializačních programech

Nejedná se o kurz. V okamžiku splnění všech požadavků pro tuto úroveň Vám vyplníme aplikaci, kterou odešlete přímo do PADI. Poplatek PADI se platí z Vaší platební karty, jejíž údaje vyplníte na aplikaci.


Přihlašte se na Master scuba diver

K dispozici nejsou žádné termíny

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top