PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Emergency First Response Instructor

Cena: 10 500 Kč

Emergency First Response Instruktoři mohou vést Emergency First Response kurzy pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují umět základní techniky a dovednosti první pomoci ať už dospelých, dětí či kojenců.

Součástí kurzu je také výuka primární a sekundární péče a kardiopulmonální resuscitace.

EFR kurz je hlavním předpokladem k dalším kurzům, jako například PADI Rescue Diver, PADI Divemaster a PADI Open Water Scuba Instructor.

Emergency First Response Instruktoři mohou také získat další kvalifikace pro výuku ostatních Emergency First Response programů jako například kurzy, které splňují zákonné požadavky pro první pomoc na pracovišti. Pro získání této kvalifikace může být předepsán další trénink.

Do Emergency First Response Instructor kurzu se můžete přihlásit, pokud:

  • Máte ukončený a potvrzený kurz kardiopulmonální resuscitace pro dospělé a děti / kojence v uplynulých 24 měsících.
  • Máte ukončený a potvrzený kurz první pomoci v uplynulých 24 měsících.
  • Je vám alespoň 18 let.

Poznámka: Lékaři a zdravotníci vykonávající zdravotní a lékařskou praxi se mohou do kurzů přihlásit i bez absolvování kurzů první pomoci a kardiopulmonální resuscitace v posledních 24 měsících. 

Instruktoři první pomoci a kardiopulmonální resuscitace s kvalifikací vydanou jinou organizací mohou získat kvalifikaci Emergency First Response Instructor absolvováním Instructor Crossover Program.

Délka trvání:

2 dny

Požadované materiály: 

EFR studentská příručka, Instruktorský manuál EFR, test EFR

Cena zahrnuje:

kurz EFRI
pomůcky potřebné během kurzu

Cena nezahrnuje:

poplatek PADI  72 GBP + VAT
Instruktorský manuál EFR  cca 1 830 Kč
EFR test  cca 110 Kč
Studentský manuál EFR

Přihlašte se na Emergency First Response Instructor

K dispozici nejsou žádné termíny

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top