PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

DSAT discover TEC

Cena: 2 300 Kč

Pokud přemýšlíte o technickém potápění, ale nejste si zatím zcela jisti, tento program Vám umožní vyzkoušet si potápění s technickou výstrojí a postupy používané při technických ponorech.
 

Tento ponor na zkoušku Vám může být následně započítán do dalších kurzů technického potápění, pokud účastník splňuje všechny předpoklady pro vstup do kurzu DSAT TEC 40.

Minimální předpoklady pro účast v tomto programu:

  • minimální věk 18 let
  • kvalifikace  OWD
  • 10 zapsaných ponorů.

Tento program zahrnuje teoretickou přednášku, seznámení s technickou výstrojí a její přípravu na ponor a ponor v kontrolovaných podmínkách.

 

 

Přihlašte se na DSAT discover TEC

K dispozici nejsou žádné termíny

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top