PADI IDC CENTER

  • Veletržní 31, Praha 7,  170 00
  • +420 251 564 098

Riesenstein - Německo

Termín 17. - 18.2.2024 10:00

Cena: 1 600 Kč

Zatopený lom, který se nachází pouhých deset minut chůze od historického centra Míšně, patří se svojí průměrnou celoroční viditelností 4-15 metrů mezi velmi krásná místa pro potápění.
 
Na lomu se nachází příjemné zázemí s posezením, sušárnou a mnoha místy, kde se dá výstroj v klidu připravit. S maximální hloubkou 18m je tento lom vhodný pro všechny potápěče, jak pro začínající, tak i pokročilé.
 
Vlastní potápěčské centrum nabízí krbovou místnost s kuchyní, toalety, sprchy, dostatek míst k sezení s grilem a ohništěm. Dále je zde dostatek parkovacích míst, šatna s velkou montážní lavicí a prostor na vybavení, sušící zařízení pro potápěčskou výstroj a potápěčské centrum s půjčovnou a servisem.
 
Kromě cvičné platformy jsou zde k vidění důlní vozíky a předměty z raných dob těžby. Dále zde můžeme potkat spoustu ryb, které proplouvají přes uměle vytvořené úkryty.

 

DOPRAVA:

Vlastními automobily, vzdálenost z Prahy 180 km.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování je zajištěno ve dvou vícelůžkových chatkách, případně ve vlastních stanech.
 

CENA:

Potápěč: 1600, Kč v chatce
Nepotápěč: 1500 Kč v chatce

Cena zahrnuje:
vstup na lokalitu, poplatek za potápění so+ne, parkování, přespání 2 noci, použití kuchyňky

Cena nezahrnuje:
plnění lahví, použití sprchy,stravování, dopravu apod. 

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

top