PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

LEŠTINKA

Termín 29.4. - 1.5.2022

Cena: 1 100 Kč

LEGENDÁRNÍ LOM LEŠTINKA - PODVODNÍ SKANZEN - JESETEŘI 


Žulový lom o rozloze cca 1 ha. Maximální hloubka je 25 metrů. V hloubce dvaceti metrů potápěči narazí na keson, kam se v pohodě vejdou 2 – 3 osoby. Skvělou atrakcí je také skanzen  v hloubce 10 m, kde najdete důlní vozíky, dílnu, zbíječky apod. Pod vodou je možné spatřit tyto obyvatele vodní říše – kapry, štiky, cejny, jesetery, sumce, slávky a raky.

Kromě potápění je areál základny a jeho okolí skvělým místem pro jiné sportovní vyžití jako např. kvalitní terény pro horská kola, hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, petang a jiné.

PROGRAM:
 pátek sraz v lomu po 17 hod. večerní welcome party
sobota

potápění, společenské hry, výlety do okolí, kola, večer možnost grilování

neděle  potápění, oddusíkování a odjezd
 

UBYTOVÁNÍ:
Máme rezervovánu část lomu, tzn. 23 lůžek u Boržíkových, případně můžeme přidat chatičky na louce. S sebou je nutné si vzít povlečení (popř. spacák). Domácí mazlíčkové do lomu bohužel nesmí.

STRAVOVÁNÍ:
Individuálně - možnost použít kuchyň, bufet, grill.

DOPRAVA:
Vlastními automobily
Trasa: z Prahy po D11 – Pardubice – Chrudim – Chrást - Leštinka (155 km). Ve vesnici odbočte doprava do kopce a jeďte až na konec polní cesty.

CENA:
Potápěč 1100 Kč, nepotápěč 800 Kč.

Cena zahrnuje: ubytování 2 noci a u potápěčů 2 dny potápění.
Cena nezahrnuje: parkovné (70 Kč za auto na víkend), plnění vzduchu 8 kč/litr, jídlo a nápoje.

 

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top