PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Barbora - sobotní potápění

Termín 23.5.2020 10:00

Cena: 0 Kč

Pojeďte vyhnat pavouky z potápěčské výstroje! Připravili jsme pro vás jednodenní výlety na lomy v ČR. Na lokalitě bude přítomen instruktor Happy Divers, který vám rád poradí. 

Sraz na lokalitě v 10:00

Jezero Barbora

Jezero po bývalé hlubinné těžbě hnědého uhlí v blízkosti Teplic s maximální hloubkou 60 metrů a rozlohou 55 ha. Pod vodou můžete potkat amury, líny, cejny, kapry, okouny, úhoře, sumce, raky a slávky. Z "hardwaru" je k vidění vrak wartburgu.

Po předchozí domluvě je možno absolvovat ponory v rámci kurzu Advanced Open Water Diver, potápění v suchém obleku a pod.

V případě špatného počasí nebo viditelnosti lokalitu změníme, proto je lepší se přihlásit, ať o vás víme a můžeme vás informovat.

Cena:
vstup na lokalitu a plnění platíte přímo provozovateli potápěčské lokality

Přihlašte se na Barbora - sobotní potápění

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top