PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Barbora - sobotní potápění

Termín 19.9.2020 8:00

Cena: 0 Kč

Pojeďte vyhnat pavouky z potápěčské výstroje! Připravili jsme pro vás jednodenní výlety na lomy v ČR. Ráno sraz v 8:00 pro vyzvednutí vybavení v centru Na Václavce 18 a pak přesun na lokalitu, kde dáte dle chuti jeden, dva nebo tři ponory. Na lokalitě bude přítomen instruktor Happy Divers, který vám rád poradí. 

Jezero Barbora

Jezero po bývalé hlubinné těžbě hnědého uhlí v blízkosti Teplic s maximální hloubkou 60 metrů a rozlohou 55 ha. Pod vodou můžete potkat amury, líny, cejny, kapry, okouny, úhoře, sumce, raky a slávky. Z "hardwaru" je k vidění vrak wartburgu.

Po předchozí domluvě je možno absolvovat ponory v rámci kurzu Advanced Open Water Diver, potápění v suchém obleku a pod.

V případě špatného počasí nebo viditelnosti lokalitu změníme, proto je lepší se přihlásit, ať o vás víme a můžeme vás informovat.

Cena:
vstup na lokalitu a plnění platíte přímo provozovateli potápěčské lokality lokality

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top