PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Srní - sobotní potápění

Termín 11.7.2020 8:00

Cena: 0 Kč

Pojeďte vyhnat pavouky z potápěčské výstroje! Připravili jsme pro vás jednodenní výlety na lomy v ČR. Ráno sraz v 8:00 pro vyzvednutí vybavení v centru Na Václavce 18 a pak přesun na lokalitu, kde dáte dle chuti jeden, dva nebo tři ponory. Na lokalitě bude přítomen instruktor Happy Divers, který vám rád poradí. 

Lom Srní

Žulový lom o rozměrech 80x125m v blízkosti Hlinska s maximální hloubkou 33 metrů. Lom je velmi zarybněný a potkat můžete sumce, štiky, candáty, jesetery, okouny a samozřejmě kapry.

Po předchozí domluvě je možno absolvovat ponory v rámci kurzu Advanced Open Water Diver, potápění v suchém obleku a pod.

V případě špatného počasí nebo viditelnosti lokalitu změníme, proto je lepší se přihlásit, ať o vás víme a můžeme vás informovat.

Cena:
vstup na lokalitu a plnění platíte přímo provozovateli potápěčské lokality lokality

Přihlašte se na Srní - sobotní potápění

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top