PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Rakouská jezera

Termín 3. - 7.7.2019

Cena: 5 400 Kč

Rakouská jezera jsou bezesporu jedněmi z nejlepších potápěčských sladkovodních lokalit, kam už určitě zavítal každý sladkovodní potápěč. A protože jezer je opravdu hodně, tak jsme pro vás připravili prodloužený víkend na trochu jiné lokality než se běžně jezdí a k tomu možnost otestovat podvodní skůtry SUEX, křídla Fly, svítilny Finn Lignt včetně novinky BANG a také vyzkoušet potápění se sidemountem.

Naší základnou bude městečko Bad Goisern u Halštatského jezera, kde budeme mít zajištěno ubytování a plnění lahví. Odtud to máme blízko na naše oblíbené lokality Gosau, Grundlsee a také na nové lokality na Traunsee, kde máme naplánován jeden potápěčský den a k dispozici nám bude velký motorový člun. Určitě také nevynecháme potápění v řece Traun.

Ubytování:

Ubytování máme zajištěno v rodinném hotýlku v Bad Goisern.

Stravování:

Snídaně jsou v ceně ubytování, ostatní stravování je na nás.

Doprava:

Doprava na tuto akci je individuální. Pokud nemáte vlastní dopravu tak nám dejte vědět a umístíme vás k někomu do auta a naopak pokud máte voná místa v autě, tak je nabídněte :-)

Trasa: Praha - České Budějovice - Dolní Dvořiště - Linz - Gmunden - Traunkirchen - Bad Ischl - Bad Goisern

Cena:

Předpokládaná cena za ubytování: 5 400 Kč

Přibližné ceny za potápění:

1 den potápění z lodi na Traunsee  50 Euro
Doprava na vzdálenější část Gosau See cca 10 Euro
Poplatek základně za potápění v řece Traun  cca 10 Euro
Plnění vzduchu cca 0,50 Euro / litr
Povolenka k potápění pokud bude potřeba 15 Euro


Přihlašte se na Rakouská jezera

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top