PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Výlet do Německa na Hemmor + Riesenstein

Termín 1.7. - 6.7.2022

Cena: 4 200 Kč

Na letošní červencové volné dny jsme pro vás připravili expediční výpravu na jednu z nejlepších lokalit v Německu - Hemmor Kreidesee. A protože je to celkem daleko, tak budeme mít mezizastávku na lomu Riesenstein v Míšni. V pátek 1.7. vyrazíme z Prahy do německé Míšně, kde přespíme na lomu Riesenstein. V sobotu ráno zde dáme ponor a po obědě se přesuneme na Hemmor. Zde nás čeká potápění až do úterý a ve středu ráno se vydáme zpátky do Prahy.

LOM RIESENSTEIN

Zatopený lom, který se nachází pouhých deset minut chůze od historického centra Míšně, patří se svojí průměrnou celoroční viditelností 4-15 metrů mezi velmi krásná místa pro potápění. Na lomu se nachází příjemné zázemí s posezením, sušárnou a mnoha místy, kde se dá výstroj v klidu připravit. S maximální hloubkou 18m je tento lom vhodný pro všechny potápěče, jak pro začínající, tak i pokročilé.


HEMMOR

Hemmor - Kreidesee je jedna z nejlepších sladkovodních potápěčských lokalit v Německu. Víme o ní už dlouho, ale nikdy jsme neměli odvahu se vydat takovou dálku za potápěním v lomu. Nyní nastal ten okamžik a na červen jsme připravili první objevovací expedici na tuto vzdálenou lokalitu.

Co Vás čeká pod vodou? Kromě super viditelnosti spousta atrakcí, mezi ty nejlepší patří nákladní automobil na mostě, zavěšené letadlo, vraky aut a karavanu, vrak plachetnice a spousta dalšího.

 

Program:

pátek 1.7.  sraz na lomu Riesenstein v odpoledních hodinách
sobota 2.7. dopolední potápění, po obědě přesun na Hemmor
neděle 3.7. až úterý 5.7. potápění, výlety, grilování
středa 6.7. odjezd zpět do ČRUbytování:

Ve vlastních stanech, případně autech apod.

Na základně mají poměrně přísná pravidla:

  • plátné lékařské potvrzení
  • jsou povinné láhve s dvouventilem a dva regulátory (nebo dvojče)
  • potápěčské pojištěné je důrazně doporučené
  • nutno se prokázat potápěčskou certifikací
  • neakceptují platební karty
  • sólo ponory jsou zakázané
  • dle kvalifikace je maximální hloubka 40m, hlouběji jen TEC za zvláštních podmínek

Cena: 4 200 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve vlastních stanech, poplatky za potápění
Cena nezahrnuje: dopravu, plnění, stravování a další výše neuvedené nákladyNa této akci nelze dokončovat žádné kurzy. Výjezd je určen pro zkušené potápěče s minimální kvalifikací AOWD a 40ti ponory.

Přihlášky přijímáme pouze do 10.6.2022

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

top