V sobotu 25.4.2026 jsme vyrazili na ponory na jezero Most 🤿🌞 Počasí nám přálo na jedničku, voda byla skvělá a nálada ještě lepší. Kromě samotného potápění jsme se rozhodli udělat i něco navíc pro přírodu – část ponoru jsme věnovali sběru odpadků pod vodou 🌿 Díky všem, kdo byli s námi! Těšíme se na další společné ponory 🤿