PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Rakousko - jezera a řeka Traun

Termín 3. - 7.7.2020

Cena: 0 Kč

 
Jezera v Rakousku nabízejí vůbec to nejlepší potápění ve sladkých vodách díky dobré viditelnosti (10-20m) a množství ryb (nejčastěji mníci, štiky, candáti, kapři a úhoři).  V okolí jsou známé ledovcové jeskyně, solný důl a mnoho dalších možností kulturního a sportovního vyžití. 
 
Solná komora je se svými 76 průzračnými jezery pojmem pro milovníky potápění ve sladkých vodách plných života po celý rok, jakož i pro fanoušky fotografování a filmování pod vodou, potápění pod ledem, v jeskyních, v proudech, při kolmých stěnách padajících až do 190 m atd. Každé jezero má svoje zvláštnosti a kouzla, a proto nenaleznete dvě stejná, což dělá potápění v této oblasti všestranným a dobrodružným.

 

Program:

 pátek 3. 7.  příjezd ve večerních hodinách
 sobota 4.7. - pondělí 6.7.  potápění v jezerech a výlety
 úterý 7.7.  ponor  v řece Traun a odjezd zpět do ČR
 
 
Plánujeme ponory na nejhezčích jezerech a lokalitách Solné komory. St. Wolfgang see, Gosau see, řeka Traun, Hallstadt see apod. Budete mít možnost si zdarma vyzkoušet křídla Fly a svítilny Finnlight.

 

 
 

Přihlašte se na Rakousko - jezera a řeka Traun

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top