PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

DAHAB - perla Sinaje

Termín 12. - 19.11.2018

Cena: 12 660 Kč

Pobřeží Sinaje, zejména městečko Dahab, je stále častěji vyhledávanou destinací jak zahraničních tak i našich turistů. Dahab si jako původní beduínská vesnička zachoval svou exotickou tvář: mělký, písčitý záliv lemovaný množstvím pokroucených datlových palem se žlutočervenohnědým pohořím v pozadí. Nikde jinde na pobřeží Egypta neroste přirozeně tolik palem. Mezi nimi se krčí nízké obchůdky, barvité restaurace či menší bílé domky a hotýlky.

Typický arabský kolorit městečka a romantiku plážových restaurací doplňuje beduínská vesnice s velbloudy, kozami a zahalenými beduínkami.

Pobřeží Akabského zálivu skýtá výborné podmínky k potápění a právě v okolí Dahabu se nachází několik světoznámých lokalit jako Canyon, Blue Hole či Islands a odsud se také pořádají potápěčská safari na velbloudech nebo na lodi na dosud nezničené útesy Ras Abu Gallum či Gabr el Bint.

 

 

 

 

Ubytování: Planet Oasis

Příjemný hotel v arabském stylu se nachází přímo u pláže v malebném zálivu v centru Dahabu. Přímo u hotelu se nachází soukromá písečná pláž a v hotelové zahradě bazén.

K vybavení hotelu patří bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky, bar, potápěčská základna a fitness centrum. 

Pokoje jsou vybavené  klimatizací, ledničkou,  trezorem a dostupné je i pokrytí wifi. Koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou po rekonstrukci. 

 Potápění Dahab

 

 

 

 

Potápění v Dahabu

 

 

 

 

Program:

12.11.2018 Odlet z Prahy s Travel Servis do Sharm el Sheik, transfer do Dahabu, ubytování, dle času příletu možnost prvního ponoru.

13.11.-18.3.

 Potápěčský program, možnost výletů, kurz TEC40
19.11.2018  Transfer do Sharm el Sheik, odlet zpět do Prahy


Cena od 12 660 Kč

Cena zahrnuje: letenku Praha - Sharm El Sheikh - Praha, zavazadlo 15kg + příruční, transfery, ubytování v hotelu Planet Oasis, snídaně
Cena nezahrnuje: potápění, pojištění, a další neuvedené věci


Ubytování v pokojích Standart 12 660 Kč

Pokoje jsou umístěny ve starší části hotelu s částečným výhledem z balkonu na moře. Koupelny jsou po renovaci, jinak je pokoj o něco hůře vybaven než pokoje superior.

Ceny rekreačního potápění v Dahabu

balíček 4 dny/8 ponorů   150 Euro
balíček 5 dní/10 ponorů  180 Euro
balíček 6 dní/12 ponorů  210 Euro

Kurz DSAT TEC40

Každý si platí samostatně plnění, případně půjčovné a dopravu na lokality dle TEC ceníku základny, který zašleme na vyžádání.

Popis nejznámějších lokalit v Dahabu naleznete zde

Možnosti fakultativních výletů z Dahabu naleznete zde

Přihlašte se na DAHAB - perla Sinaje

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top