PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

DAHAB - perla Sinaje

Termín 4.10. - 11.10.2021

Cena: 9 490 Kč

Pobřeží Sinaje, zejména městečko Dahab, je stále častěji vyhledávanou destinací jak zahraničních tak i našich turistů. Dahab si jako původní beduínská vesnička zachoval svou exotickou tvář: mělký, písčitý záliv lemovaný množstvím pokroucených datlových palem se žlutočervenohnědým pohořím v pozadí. Nikde jinde na pobřeží Egypta neroste přirozeně tolik palem. Mezi nimi se krčí nízké obchůdky, barvité restaurace či menší bílé domky a hotýlky.

Typický arabský kolorit městečka a romantiku plážových restaurací doplňuje beduínská vesnice s velbloudy, kozami a zahalenými beduínkami.

Pobřeží Akabského zálivu skýtá výborné podmínky k potápění a právě v okolí Dahabu se nachází několik světoznámých lokalit jako Canyon, Blue Hole či Islands a odsud se také pořádají potápěčská safari na velbloudech nebo na lodi na dosud nezničené útesy Ras Abu Gallum či Gabr el Bint.

 

 

 

 

Ubytování: Planet Oasis

Příjemný hotel v arabském stylu se nachází přímo u pláže v malebném zálivu v centru Dahabu. Přímo u hotelu se nachází soukromá písečná pláž a v hotelové zahradě bazén.

K vybavení hotelu patří bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky, bar, potápěčská základna a fitness centrum. 

Pokoje jsou vybavené  klimatizací, ledničkou,  trezorem a dostupné je i pokrytí wifi. Koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou po rekonstrukci. 

Dahab hotel Planet OasisDahab potápění, hotel Planet 

 

Program:

4.10.2021 Odlet z Prahy s Travel Servis do Sharm el Sheik v 00:35, transfer do Dahabu, ubytování, po odpočinku možnost prvního ponoru.

4.10.-10.10.

 Potápěčský program, možnost výletů, dokončení kurzu OWD, AOWD a Nitrox
11.10.2021  Transfer do Sharm el Sheik, odlet zpět v 05:35, přílet do Prahy v 10:05


Cena letenky 9 490 Kč


Ubytování v pokoji Superior  190 Euro
Ubytování v pokoji Standart  161 Euro
 

Cena letenky zahrnuje: letenku Praha - Sharm El Sheikh - Praha, zavazadlo 23kg + příruční.
Cena ubytování zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, transfery na/z letiště. Ubytování se platí přímo v Dahabu společně s potápěním.

Cena nezahrnuje: potápění, dokončení kurzu OWD, pojištění, a další neuvedené věci

Pokoje Superior jsou umístěny v nové části hotelu s výhledem na zahradu a bazén a jsou vybaveny novějším nábytkem. Pokoje Standart jsou umístěny ve starší části hotelu s částečným výhledem z balkonu na moře. Koupelny jsou po renovaci, jinak je pokoj o něco hůře vybaven než pokoje superior.

Ceny potápění v Dahabu

balíček 4 dny/8 ponorů   164 Euro
balíček 5 dní/10 ponorů  198 Euro
balíček 6 dní/12 ponorů  228 Euro

Příplatek za dokončení kurzu OWD v Dahabu 1 000 Kč. 

Možnost dokončení kurzů OWD, akční cena na kurz AOWD - za 4 500 Kč a Nitrox diver - za 2 500 Kč

Akční cena kurzů nezahrnuje certifikační poplatek 1000,- a náklady na ponory. Zahrnuje učební materiály a půjčení potřebné výstroje.

Popis nejznámějších lokalit v Dahabu naleznete zde

Možnosti fakultativních výletů z Dahabu naleznete zde

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

top