PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Chorvatsko - RABAC

Termín 16. - 20.6.2021

Cena: 3 400 Kč

Prodloužený víkend v Chorvatském městečku Rabac (Istrie-cca 850 km z Prahy), během kterého máte ideální možnost dokončení kurzů OWD, absolvování kurzu Advanced Open Water Diver, případně kurzu potápění s nitroxem nebo se jenom tak zapotápět.

Rabac je známý hlavně jako rybářské městečko s malým přístavem a velmi bohatým cestovním ruchem. Najdeme ho na jihovýchodním pobřeží Istrie ve stejnojmenné zátoce. Hned naproti se nachází ostrov Cres, kde jsou ideální podmínky k potápění na stěnách nebo na jednom z nejznámějších vraků LINA. Základna se nachází na pláži Maslinica v hotelovém a kempinkovém středisku Mimosa (Oliva). Najdete zde bungalovy, bazény,  volejbalové a tenisové kurty, restaurace a hospůdky, olivovníkové háje a zatravněné plochy.

PROGRAM:

středa příjezd ve večerních hodinách, ubytování, welcome párty
čtvrtek ponory kurzu OWD, pro kvalifikované potápěče 2 ponory
pátek ponory kurzu OWD, pro kvalifikované potápěče ponory z lodě
sobota. ponory kurzu OWD, pro kvalifikované potápěče ponory z lodě
neděle závěrečný ponor kurzu OWD, brzké odpoledne odjezd zpět do ČR

 

UBYTOVÁNÍ:

Mobilní domy v příjemném autocampu Oliva s vlastní kuchyní, toaletou a sprchou. 

STRAVOVÁNÍ:

Z vlastních zásob, popř. místní restaurace a hospůdky. Je možné si také objednat polopenzi v hotelu, který je součástí areálu Oliva.

DOPRAVA:

Vlastními auty. Dejte nám vědět, kolik míst v autě můžete nabídnout, případně pokud auto nemáte a my to dáme dohromady. Počítejte, že např. do Octavie combi se vejdou 3 potápěči včetně výstroje.

CENA: 3 400 Kč

Cena zahrnuje: ubytování, turistickou taxu
Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění, potápění, půjčovné výstroje (studenti během kurzu neplatí), jídlo. Ceny potápění se řídí dle ceníku místní základny. Studenti kurzu OWD si připlácí 1 000 Kč za dokončení kurzu v zahraničí. Orientačně: ponor ze břehu 25 Euro, ponor z lodě 35 Euro.

 

Máte zájem? Dejte nám vědět a ozveme se vám

Jiná:
cm
kg

Zpracování osobních údajů poskytnutých v tomto formuláři je nezbytné pro plnění smlouvy či jednání o nabídce služeb. Více viz Zásady zpracování osobních údajů.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top