PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

JESENNÝ - potápění pod ledem

Termín 27. - 28.1.2018 10:00

Cena: 1 000 Kč

Zveme Vás na klubový víkend s potápěním pod ledem (pokud počasí dovolí) a na tradiční Slávkovy kulinářské hody.

POTÁPĚNÍ:

Potápění pod ledem je pouze pro potápěče s minimální kvalifikací AOWD a praxí 50 ponorů. Nutností jsou 2 automatiky a patřičná tepelná ochrana - suchý oblek.

V lomu o velikosti 130 x 90 m najdete sumce, štiky, okouny, líny, pstruhy; viditelnost 1 - 7 m, max. hloubka 14 m. Ve 12ti metrech je malá atrakce - zvon p. Kesona a potopený Volkswagen!, vrakový trenažér a 2 plošiny.

PROGRAM:

 Sobota:

sraz po 10:00, oběd, potápění, lyžování na nedalekých sjezdovkách, brusle.....
Večer: Párty a žranice, promítání filmů a fotek ....

 Neděle: Snídaně, potápění, oběd a odpoledne odjezd do Prahy
 
 

 STRAVOVÁNÍ: 

 Sobota oběd - pečená kachnička se zelím a knedlíkem
večeře - ČÍNSKÁ PÁRTY
 Neděle snídaně - párečky,  pečivo apod.
oběd - kuřecí nebo vepřový řízek
 

 Sud "Svijanská jedenáctka" bude samozřejmě k dispozici, pokud vypijeme celý sud, tak je pivo  za 22 kč, jinak to rozpočítáme. 

 

UBYTOVÁNÍ:

ve vytápěné chatičce (2x dvojlůžková ložnice a rozkládací gauč pro dva v obýváku) nebo ve dvoulůžkových pokojích nad základnou.


DOPRAVA - vlastními auty:

Praha - Mladá Boleslav - Turnov - Železný Brod - Bozkov - Jesenný: 2 km za Bozkovem, v Jesenném za křižovatkou na Zlatou Olešnici (pozor pokračovat na Vysoké) asi po 50ti metrech přímo na návsi doprava do dvora - orientace podle vysoké věže - bývalá vápenka (celkem cca. 110 km)    Trasa na mapy.cz

Pokud bude sníh, hrozí, že ubytování bude plné, tak nenechávejte vaše přihlášení na poslední chvíli.

 

Přihlašte se na JESENNÝ - potápění pod ledem

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top