PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Povánoční ponor na Slapech

Termín 28.12.2017 10:00

Cena: 0 Kč

Po vánočních svátcích, kdy každý sní dvě kila řízků a podobné množství salátu a cukroví a akorát se válí na gauči u televize, bychom měli udělat něco pro své zdraví.

Pojeďme se ve čtvrtek 28. 12. zapotápět na Slapy! Nadýcháme se čerstvého vzduchu, budeme mít trochu toho pohybu, otužíme těla a stmelíme kolektiv :-)

Jako každý rok i letos bude poponorová bramboračka! A podle počasí si kdyžtak opečeme na ohni buřtíka :-)

Sraz (kdo potřebuje něco půjčit) 10.00 na Václavce. Lokalita: Stará Živohošť - tedy jako loni :-) Nezapomeňte skládací křesílka, opejkací vidlici a něco na zahřátí.

Přihlašte se na Povánoční ponor na Slapech

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top