PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Ponor v barokomoře do 80 metrů

Termín 5.2.2018 12:45

Cena: 1 000 Kč

Připravili jsme pro Vás zpestření zimních nepotápěčských dnů - návštěvu barokomory ve Vojenské nemocnici ve Střešovicích. Vyzkoušejte si účinky hloubkového opojení a ověřte si, jak byste reagovali v hloubce 80 metrů. Máme pro Vás připravené veselé úkoly :-)

Barokomora se nachází v areálu Ústřední vojenské nemocnice, v budově ústavu leteckého zdravotnictví (viz plánek). Barokomora je pro 4 lidi + doprovod, takže neváhejte :-)

Sejdeme se v 12.45 před budovou Ústavu leteckého zdravotnictví ÚVN.   

„Zanoření“ do hloubky 80 metrů bude trvat asi 10 min a okolní vzduch se při tom opravdu hodně zahřeje, a to až cca na 50 °C. Při výstupu zase spadne teplota až na 16 °C.

Co s sebou budete potřebovat:

Vhodné oblečení (při sestupu bude v komoře tepleji-tričko, při výstupu zase chladněji-mikina)
Přezůvky
Vaši potápěčskou certifikaci
Potápěčský počítač

 

Přihlašte se na Ponor v barokomoře do 80 metrů

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top