PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

Slovensko - Senecká jezera

Termín 15. - 17.6.2018

Cena: 730 Kč

Na červen jsme pro Vás připravili klubový potápěčský víkend na naší spřátelené základně v Senci na tzv. Gulášce. Vyhlášená Senecká jezera patří k jedněm z nejčistších na jižním Slovensku a jsou často vyhledávána potápěči. Jezera se nacházejí jen pár kilometrů od Bratislavy.

Náš víkend strávíme v areálu potápěčské základny, kde nám bude k dispozici pláž s jemným dunajským štěrkem, lehátka a slunečníky, gril a místo pro přespání ve stanech.

Pro potápěče je zde upravený přístup do vody a pod hladinou je připraven “scubadrom” - linkou vyvázaná trasa na plošiny, sochy, vraky aut a další atrakce. 

Program:

Pátek: v podvečerních hodinách příjezd, ubytování a welcome párty
Sobota: potápění, dokončování kurzů, plážování a večer hlavní párty
Neděle: potápění a odjezd domů

Strava:

Stravování a pitný režim bude tentokrát z vlastních zdrojů, co si kdo přiveze to bude mít. K dispozici je nám ohniště, gril a v omezené míře lednice. Nicméně budeme blízko civilizace, takže dokupování zásob je možné.

Cena: 730 Kč

Cena zahrnuje: přenocování ve stanu 2 noci, využívání základny 2 dny.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pití, plnění láhví, pojištění, půjčovné, parkovné apod.

V případě hodně nepříznivého počasí akci přeložíme.

Přihlašte se na Slovensko - Senecká jezera

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top