PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

RAKOUSKO - Obertraun

Termín 4. - 8.7.2018

Cena: 5 400 Kč

Jezera v Rakousku nabízejí vůbec to nejlepší potápění ve sladkých vodách díky dobré viditelnosti (10-20 m) a množství ryb (nejčastěji mníci, štiky, candáti, kapři a úhoři).

Solná komora je se svými 76 průzračnými jezery pojmem pro milovníky potápění ve sladkých vodách plných života po celý rok, jakož i pro fanoušky fotografování a filmování pod vodou, potápění pod ledem, v jeskyních, v proudech i při kolmých stěnách padajících až do 190 metrů. Každé jezero má svoje zvláštnosti a kouzla, a proto nenaleznete dvě stejná, což dělá potápění v této oblasti všestranným a dobrodružným. 

Zázemím nám bude potápěčská základna v Obertraunu, který se nachází hned vedle malebného města Hallstatt, které patří k světovému dědectví UNESCO. V okolí jsou známé ledovcové jeskyně, solný důl a mnoho  dalších možností kulturního a sportovního vyžití.

Můžete zde dokončit základní potápěčský kurz OWD nebo absolvovat pokročíilé kurzy Advanced OWD nebo potápění v suchém obleku.

Program

Sejdeme se ve středu 4.7. na místě, ubytujeme se a pustíme se do welcome párty.
Čtvrtek až sobota nás čekají ponory v jezerech Solné komory a výlety do okolí.
V neděli poslední ponor a odjezd domů.

Stravování

Po celou dobu máme zajištěnu polopenzi. Ve středu začínáme večeří a končíme v neděli snídaní.

Ubytování

Máme rezervovány dvojlůžkové pokoje (postele dohromady, několik jednolůžkových pokojů a jeden třílůžkový pokoj.) 

Potápění

Potápění plánujeme v Hallstattském jezeře, Grundlsee a Gosausee. Po cestě zpátky se můžeme zastavit na ponor v řece Traun. Cena za plnění je 14 Kč/litr.

Cena

5 400 Kč

Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi
Cena nezahrnuje: dopravu, plnění láhví, povolenku 15 Euro (pokud bude potřeba) 

S rezervací dlouho neotálejte, jedná se o exponovaný termín a ubytování nám dlouho držet nebudou.

 

Přihlašte se na RAKOUSKO - Obertraun

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top