PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

LEŠTINKA

Termín 27. - 29.4.2018

Cena: 960 Kč

LEGENDÁRNÍ LOM LEŠTINKA - PODVODNÍ SKANZEN - JESETEŘI 


Žulový lom o rozloze cca 1 ha. Maximální hloubka je 25 metrů. V hloubce dvaceti metrů potápěči narazí na keson, kam se v pohodě vejdou 2 – 3 osoby. Skvělou atrakcí je také skanzen  v hloubce 10 m, kde najdete důlní vozíky, dílnu, zbíječky apod. Pod vodou je možné spatřit tyto obyvatele vodní říše – kapry, štiky, cejny, jesetery, sumce, slávky a raky.

Kromě potápění je areál základny a jeho okolí skvělým místem pro jiné sportovní vyžití jako např. kvalitní terény pro horská kola, hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, petang a jiné.

PROGRAM:
 pátek sraz v lomu po 17 hod. večerní welcome party
 sobota

potápění, společenské hry, výlety do okolí, kola, večer možnost grilování

 neděle  potápění, oddusíkování a odjezd
 

UBYTOVÁNÍ:
Máme rezervovánu část lomu, tzn. 23 lůžek na Kovárně u Boržíkových, případně můžeme přidat chatičky na louce. S sebou je nutné si vzít povlečení (popř. spacák). Domácí mazlíčkové do lomu bohužel nesmí.

STRAVOVÁNÍ:
Individuálně - možnost použít kuchyň, bufet, grill.

DOPRAVA:
Vlastními automobily
Trasa: z Prahy po D11 – Pardubice – Chrudim – Chrást - Leštinka (155 km). Ve vesnici odbočte doprava do kopce a jeďte až na konec polní cesty.

CENA:
Potápěč 960 Kč, nepotápěč 760 Kč.

Cena zahrnuje: ubytování 2 noci a u potápěčů 2 dny potápění.
Cena nezahrnuje: parkovné (70 Kč za auto na víkend), plnění vzduchu 8 kč/litr, jídlo a nápoje.

 

Přihlašte se na LEŠTINKA

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top