PADI IDC CENTER

  • Na Václavce 18, Praha 5  150 00
  • +420 251 564 098

DAHAB - perla Sinaje

Termín 22. - 29.3.2018

Cena: 12 110 Kč

Pobřeží Sinaje, zejména městečko Dahab, je stále častěji vyhledávanou destinací jak zahraničních tak i našich turistů. Dahab si jako původní beduínská vesnička zachoval svou exotickou tvář: mělký, písčitý záliv lemovaný množstvím pokroucených datlových palem se žlutočervenohnědým pohořím v pozadí. Nikde jinde na pobřeží Egypta neroste přirozeně tolik palem. Mezi nimi se krčí nízké obchůdky, barvité restaurace či menší bílé domky a hotýlky.

Typický arabský kolorit městečka a romantiku plážových restaurací doplňuje beduínská vesnice s velbloudy, kozami a zahalenými beduínkami.

Pobřeží Akabského zálivu skýtá výborné podmínky k potápění a právě v okolí Dahabu se nachází několik světoznámých lokalit jako Canyon, Blue Hole či Islands a odsud se také pořádají potápěčská safari na velbloudech nebo na lodi na dosud nezničené útesy Ras Abu Gallum či Gabr el Bint.

 

 

 

 

Ubytování: Planet Oasis

Příjemný hotel v arabském stylu se nachází přímo u pláže v malebném zálivu v centru Dahabu. Přímo u hotelu se nachází soukromá písečná pláž a v hotelové zahradě bazén.

K vybavení hotelu patří bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky, bar, potápěčská základna a fitness centrum. 

Pokoje mají východ na pavlač v centrální části hotelu, ze které je výhled na moře. Jsou vybavené  klimatizací, ledničkou,  trezorem a dostupné je i pokrytí wifi. Koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou po rekonstrukci. 

 Potápění Dahab

 

 

 

 

Potápění v Dahabu

 

 

 

 

Program:

22.3.2018 Odlet z Prahy s Travel Servis do Sharm el Sheik, transfer do Dahabu, ubytování, dle času příletu možnost prvního ponoru.

23.3.-28.3.

 Potápěčský program, možnost výletů, dokončení kurzu OWD, AOWD a Nitrox
29.3.2018  Transfer do Sharm el Sheik, odlet zpět do Prahy


Cena od 12 110 Kč

Cena zahrnuje: letenku Praha - Sharm El Sheikh - Praha, zavazadlo 15kg + příruční, transfery, ubytování v hotelu Planet Oasis, snídaně
Cena nezahrnuje: potápění, dokončení kurzu OWD, pojištění, a další neuvedené věci


Ubytování v pokojích Superior 12 740 Kč
Pokoje jsou umístěny v nové části hotelu s výhledem na zahradu a bazén a jsou vybaveny novějším nábytkem.

Ubytování v pokojích Standart 12 110 Kč
Pokoje jsou umístěny ve starší části hotelu s částečným výhledem z balkonu na moře. Koupelny jsou po renovaci, jinak je pokoj o něco hůře vybaven než pokoje superior.

Ceny potápění v Dahabu

balíček 4 dny/8 ponorů   150 Euro
balíček 5 dní/10 ponorů  180 Euro
balíček 6 dní/12 ponorů  210 Euro

Příplatek za dokončení kurzu OWD v Dahabu 1 000 Kč. 

Možnost dokončení kurzů OWD, akční cena na kurz AOWD - za 4 500 Kč a Nitrox diver - za 2 500 Kč

Akční cena kurzů nezahrnuje certifikační poplatek 1000,- a náklady na ponory. Zahrnuje učební materiály a půjčení potřebné výstroje.

Popis nejznámějších lokalit v Dahabu naleznete zde

Možnosti fakultativních výletů z Dahabu naleznete zde

Přihlašte se na DAHAB - perla Sinaje

Jiná:
cm
kg

Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti Happy Divers, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies.
top